Opłatek Pienińskiego Oddziału Związku Podhalan w Szczawnicy

14.01.2023r. Niezwykle urodzajny w „oddziałowe opłatki” dzień. W tym samym czasie, mszą św. o 15.00 rozpoczęły się opłatki ZP w Łącku oraz Lubomierzu. Tu świętowali wspólnie członkowie i goście Oddziałów ZP Kamienica, Lubomierz, Niedźwiedź i Słopnice. Na razie załączamy zdjęcia z opłatka w Szczawnicy, gdzie podczas mszy św. do grona członków Pienińskiego Oddziału ZP zostały przyjęte nowe osoby. Jest to jeden z większych Oddziałów ZP. Wg inf. Prezeski A. Ciesielki szczawnicki Oddział ZP liczy obecnie ok. 180 członków. Ma jednak też problemy- w zeszłym roku spłonęła siedziba Oddziału, która jest odbudowywana dzięki wsparciu różnych sponsorów. Można wesprzeć bratni Oddział kontaktując się bezpośrednio z zarządem Oddziału w Szczawnicy.