7 marca 2026 r. w siedzibie Oddziału Związku Podhalan w Zębie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. W wyniku przeprowadzonych wyborów funkcję prezesa objęła Halina Chyc-Maciasz.
Spotkanie było również okazją do podziękowań dla byłego prezesa Sławomira Stocha, byłej skarbnik Teresy Karpiel, byłego chorążego Łukasza Sieczka oraz innych działaczy, którzy przez wiele lat pełnili swoje funkcje.
Gościem walnego zebrania Oddziału ZP był prezes Zarządu Głównego Związku Podhalan. Nowemu zarządowi Oddziału w Zębie życzymy wielu sił i zapału w pracy na rzecz swojej „Małej Ojczyzny”.



