Posiady Krakowskiego Oddziału Związku Podhalan

Drodzy Członkowie i Sympatycy Związku Podhalan. Po kilkunastomiesięcznej przerwie związanej z sytuacją pandemiczną w kraju jest już możliwość organizacji naszych comiesięcznych spotkań-posiadów.

Z wielka radością zapraszam na tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Matki. Odbędzie się ono nie w maju lecz z uwagi na złagodzenie obostrzeń sanitarnych – w dniu 1 czerwca br.

Rozpoczniemy zwyczajowo Mszą Świętą w intencji Matek w kościele św. Wojciecha na Rynku Głównym o godz.16.15 Celebrował będzie ks. prałat Jan Bielański.

Posiady w naszej siedzibie w Sali Konferencyjnej COTG PTTK, ul. Jagiellońska 6 rozpoczniemy o 17.30.

Gościem Specjalnym posiadów będzie Julian Kowalczyk – Prezes Związku Podhalan w Polsce im. Świętego Jana Pawła II.

Na spotkaniu przedstawimy Prezesowi nasz Krakowski Oddział oraz wysłuchamy informacji o działalności ZP.

Materiały z tego spotkania (zdjęcia, mat. filmowe, wypowiedzi) posłużą do opracowania filmy o działalności Krakowskiego Oddziału ZP. a także do planowanej monografii naszego Oddziału. Dlatego prośba o podkreślenie ubiorem regionalnego charakteru naszego spotkania, w miarę możliwości.

Załączam afisz-informację o naszym spotkaniu.

Spotkanie odbędzie się przy zachowaniu obowiązujących wymogów sanitarnych.

Raduję się bardzo na to spotkanie.

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Stefan Majerczak