Ogłoszenie o poszukiwaniu ewentualnych spadkobierców prawnych pana Michała Cieśli oraz Jana Kobylarczyka.

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu w związku z realizacją wydawnictwa albumu Zespołu Regionalnego PODHALANIE z Ludźmierza w ramach serii Karpacka Etnoteka, prosi o kontakt ewentualnych spadkobierców prawnych pana Michała Cieśli oraz pana Jana Kobylarczyka celem ustalenia praw autorskich oraz wyrażenia zgody na wykorzystanie tekstu pieśni: O Matko Ludźmierska z niebieskiej krainy (autorstwa Michała Cieśli) oraz Królowo, Królowo na wieki (autorstwa Jana Kobylarczyka). Dotychczasowe próby ustalenia prawnych spadkobierców nie przyniosły rezultatu. Zaznaczamy jednocześnie, iż przygotowywane wydawnictwo służy popularyzacji oraz ochronie niematerialnego dziedzictwa Górali Podhalańskich.

Spadkobiercy prawni proszeni są o kontakt z Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz

e-mail: kontakt@mcksokol.pl