Save Preloader image

Aktualności Związku Podhalan w Polsce

Jesteś tutaj:
135-lecie OSP Szaflary

„Nigdy dość podziękowań za służbę, ochronę i bezpieczeństwo. Każdy z nas może się czuć bezpiecznie właśnie dlatego, że strażacy są zawsze na swoim posterunku. To dzięki wam polskie rodziny czują się bezpieczne. Wiemy, że można na was liczyć. Wasze hasło: “Bogu na chwałę, ludziom na pożytek” w najlepszy i najkrótszy sposób streszcza misję, którą prowadzicie dla nas wszystkich, o każdej porze dnia i nocy.”
Beata Szydło

23 maja br. Ochotnicza Straż Pożarna w Szaflarach Świętowała 135-lecie swojego istnienia. Podczas uroczystości zostały wręczone Prezes Prezesa Juliana Kowalczyka, Sekretarza Kazimierza Bielaka oraz Prezes Oddziału w Szaflarach Jadwigi Stanek Odznaczenia Zasłużony dla Związku Podhalan. Odznaczenia za wieloletnią współpracę i działalność wspierającą Związek Podhalan w Polsce otrzymali Władysław Migiel oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Szaflarach.