Zmiany w poznańskim Oddziale ZP

W sobotę 30 czerwca 2018 odbyło się w Rogoźnie Wielkopolskim zebranie sprawozdawczo-wyborcze poznańskiego Oddziału Związku Podhalan.

Ustępujący zarząd jednogłośnie otrzymał absolutorium a do nowych władz Oddziału należą obecnie:
Michał Zielewicz – prezes,
Andrzej Pierwoła – wiceprezes,
Antoni Sulka – wiceprezes,
Kamila Pierwoła – skarbnik,
Dawid Niewiedział – sekretarz.
Organizacja w poznańskiem rozwinęła się na tyle, że aby okazać szacunek wszystkim członkom Związku Podhalan w Wielkopolsce, mieszkającym na co dzień nie tylko w Poznaniu, ale i np.w Rogoźnie, Międzychodzie, Czerwonaku, Luboniu i innych tutejszych miejscowościach pierwszą uchwałą nowo powstałego zarządu jest złożenie wniosku o zmianę nazwy z ZP Oddział Poznań na ZP Oddział Wielkopolska.
W trakcie sobotniego spotkania do Związku Podhalan przyjęto czterech nowych członków. Honorowymi gośćmi byli przedstawiciele władz samorządowych Rogoźna Wielkopolskiego z burmistrzem Romanem Szuberskim.

Michał Zielewicz