XXXVII Otwarte Zawody o Puchar Przechodni Związku Podhalan

W tradycyjnych zawodach narciarskich o Puchar Przechodni Związku Podhalan wystartowało kilkudziesięciu zawodników. Impreza ta już ma 37 letnią historię. Puchar trafił po raz czwarty z rzędu do oddziału Związku Podhalan w Łopusznej, którzy zresztą sami ufundowali trofeum.

XIV Zawody Narciarskie o Puchar Gorców

W dniu 9 lutego 2020 roku na stacji narciarskiej Czorsztyn S-ki w Kluszkowcach przy przepięknej – słonecznej pogodzie odbyły się XIV Zawody Narciarskie Związku Podhalan Oddział Kluszkowce o „Puchar Gorców” przy wsparciu logistycznym Czorsztyn S-ki i Pana Kazimierza Wolskiego, Prezesa Mariusza Staszela oraz Gminnego Centrum Kultury Czorsztyn.

Karpackie odwiedziny- Rumunia, luty 2020

W lutym br. delegacja ZP z Polski i przedstawiciele polskich baców gościli w Rumuni. Głównym punktem wyjazdu było wstępne omówienie organizacji kolejnego Zjazdu karpackiego zaplanowanego na 2021r. w Rumuni.