Zaproszenie do Warszawy

W niedzielę, 20 maja na Cmentarzu Czerniakowskim zostanie poświęcony odnowiony staraniem Oddziału ZP w Warszawie nagrobek współzałożyciela i Prezesa ZP Feliksa Gwiżdża. Uroczystość rozpocznie Msza św. w kościele OO. Bernardynów pod wez. św. Jana z Dukli. W uroczystości weźmie udział 21. Brygada Strzelców Podhalańskich,.

Niedziela Dobrego Pasterza AD 2018

Dziś w Niedzielę Dobrego Pasterza przychodzimy, by posłuchać, co On ma Wam do powiedzenia – zaczął Ksiądz Proboszcz powitanie podczas bacowskiego święta – dziś w niedzielę Dobrego Pasterza przychodzimy, by posłuchać, co Pasterz ma nam do powiedzenia, a uśmiechnięta Królowa Górali Polskich chętnie słucha.

Święcone Zarządu Głównego Związku Podhalan

22 Kwietnia 2018 roku w Sanktuarium Matki Bożej objawiającej Cudowny Medalik w Zakopanem na Olczy , odbyło się coroczne święcone Zarządu Głównego Związku Podhalan , którego współgospodarzem był Oddział Zakopane.