Sekretariat w Ludźmierzu

ul. Jana Pawła II 116,
34-471 Ludźmierz

tel. kom. 530 386 403

Środa: 900 - 1800

Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 900 - 1500

zp1
zp1
zp1
zp1
zp1
zp1
zp3
zp4
zp5

Aktualności Związku Podhalan w Polsce

Jesteś tutaj:
Poszukujemy Górali do serialu dokumentalnego poświęconego Ludziom Gór

Poszukujemy Górali do serialu dokumentalnego poświęconego Ludziom Gór

Ruszamy z castingiem do produkcji dokumentalnej realizowanej przez Inborn Media House dla jednej z wiodących stacji telewizyjnych o polskich góralach. Szukamy górali z dziada pradziada, lokalnych zespołów ludowych, góralek. Osób zamieszkujących rejony Jaworki, Łapsze Niżne, Łapsze Wyżne, Niedzica, Szczawnica, a także Krościenko nad Dunajcem oraz rejon Zakopanego.

Szukamy osób pełnoletnich, z ciekawą historią, umiejących pięknie opowiadać, w różnym wieku, które łączy góralska kultura i pochodzenie.
Jeśli jest ktoś, kto Państwa zdaniem powinien zostać bohaterem naszego filmu uprzejmie prosimy o przesyłanie swoich rekomendacji oraz zgłoszeń na adres: produkcja@fotonfilm.eu w tytule: GÓRALE.

Z góry bardzo dziękuję i zapraszam.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy je na casting (udział w castingu – czyli zdjęciach próbnych – jest darmowy i trwa dosłownie kilkanaście minut – sprawdzamy czy kamera Państwa lubi – zdjęcia te nie będą publikowane – miejsce i godzina jest do ustalenia – jesteśmy na Podhalu, do Państwa dyspozycji w dniach 17.07 a 22.07.2018). Z pośród osób zaproszonych na casting producent wybierze osoby, które wezmą udział w realizacji w sierpniu – w terminie do uzgodnienia (za udział w sierpniowych zdjęciach przewidziane jest honorarium).

W załączeniu kilka kadrów z dokumentu 4K „Ostatni Górale” prod. Inborn Media House https://vimeo.com/229249252