100-lecie Związku Podhalan na jednym filmie

Jedną z głównym pamiątek obchodów 100-lecia Związku Podhalan w Polsce jest nagrany film opowiadający o wszystkich wydarzeniach Jubileuszu. Dzięki zaangażowaniu reżysera Piotra Gąsienicy oraz kamerzystów Andrzeja Mastalskiego i firmy Fot-Film Spisz Podhale powstała wspaniała pamiątka z tak ważnego dla naszej organizacji Jubileuszu. Film przedstawia w pewnej mierze historię Związku Podhalan ale przede wszystkim wydarzenia podczas obchodów 100-lecia i zaangażowanie każdego z Oddziałów Związku Podhalan. Film można nabyć w biurze Zarządu Głównego Związku Podhalan w Polsce za jedyne 10 zł.

Przy wydaniu płyty Związek Podhalan współpracował z nowy partnerem, którym jest Mediapixel. To krakowska firma zajmująca się produkcją płyt i opakowań muzycznych.

Od ponad 15 lat zapewniają kompleksową obsługę produkcji płyt CD/DVD – począwszy od konsultacji technicznych, poprzez wykonanie projektu graficznego, przygotowanie płyty wzorcowej, aż po gotowy produkt elegancko opakowany i przygotowany do dystrybucji.

Wykorzystując ozdobne, wyszukane papiery opracowują indywidualne wzory opakowań. Często rozbudowują je o kolekcjonerskie dodatki. Na stronie www.mediapixel.com.pl można przeglądnąć przykładowe realizację.

Dla zespołów ludowych wykonują często niskie nakłady płyt (od 100 sztuk), które stają się wizytówką zespołu. Piękną pamiątką mogą być również książki z historią i zdjęciami zespołu wydane w eleganckiej twardej oprawie. W biurze Mediapixel można liczyć na pomoc grafika, oraz skonsultować dobór odpowiedniego opakowania.